Ovocný i černý

Možná žijete v malé vesničce a rozhodli jste se zatočit se současným stavem věcí. Stav věcí je v současnosti takový, že ve vsi není ani hospoda, ani žádný obchod, ani zastávka autobusu či kostel. Lidé nemají tedy příležitost se potkat a každý si žije osaměle, sám za sebe. Vy si chcete otevřít malý obchůdek, kde se lidé mohou při nákupech seznámit a potkat. Ve Vaší nabídce by tedy neměl chybět kvalitní čaj sypaný a dobrá káva.

Čaj sypaný

Možná budete překvapeni, kolik milých sousedů ve Vašem okolí žije. Doposud jste lidi v okolí znali jen zpoza plotů jejich zahrádek, když jste procházeli kolem. Čaj sypaný v nabídce Vašeho obchůdku však mnoho z nich zaujal a Vy se tak při posezení nad šálkem voňavého čaje můžete blíže seznámit.

Malý obchůdek s bohatou nabídkou

Z našeho internetového obchodu si můžete vybrat celou řadu věcí, které by se Vám mohly do Vašeho obchůdku hodit. Nejprve můžete zkusit jen jeden čaj sypaný, podle zájmu přidáte postupně více druhů. Pro ty, kdo s čaji teprve začínají, je vhodné mít v nabídce i příslušnou literaturu, kterou si u nás rovněž můžete objednat.